Отримати консультацію















































Фанера

Фанера ФСФ березова підвищеної вологостійкості

Фанера ФСФ березова підвищеної вологостійкостіПеревагами фанери марки ФСФ вважаються висока міцність і проста обробка. Через спеціальне додаткове просочення цей тип матеріалу має властивості підвищеної водостійкості. Фанера ФСФ є зносостійким матеріалом. Кожен її шар складається з березового лущеного шпону високої якості.

СТАНДАРТНІ ТОВЩИНИ фанери, ММ: 4; 6; 9; 12; 15; 18; 21; 24; 27; 30; 35; 40.

СТАНДАРТНІ РОЗМІРИ фанери, ММ: 2500х1250; 2440х1220; 1500х3000; 1525х3050.


Фанера ФК березова вологостійка

Фанера ФК березова вологостійкаФанеру ФК проклеюють карбідним клеєм. Застосування цієї клейової суміші для виготовлення фанери порядком знижує водостійкі властивості фанерного полотна, проте цілком допустимо застосовувати таку фанеру при внутрішній обробці приміщень, виготовленні меблів, а крім того робити опалубку для стрічкового фундаменту.

Фанера ФК ділиться на сорти:

1 сорту. У фанери з таким маркуванням сорту ідеальна поверхня, на яку дозволяється наносити лак. При цьому вади верхнього шпону по довжині не повинні перевищувати 20 см, а таких дефектів як відколи крайок, нестача шпону на одній зі сторін аркуша, не повинно бути чисельністю більше 3. А при їх наявності розміри повинні бути мінімальні.

2 сорту. Така фанера ФК має трохи більшу кількість дефектів та ймовірних виробничих ушкоджень. Допускаються тріщини розміром не більше 20 см і присутність вставок з іншої деревини. Такі вади зовнішнього шару шпону, як подряпини і вм'ятини, своєю площею зобов'язані нараховувати не більше 5% від загальної площі листа фанери. При цьому сама деревина, з якої виготовляється шпон для фанери 2 сорту, може містити сучки різного кольору і отвори, пов'язані з їх випаданням внаслідок оброблення на виробництві.

фанера береза купить3 сорту. На такий фанері допустимі дефекти в кількості 9 штук такого характеру, як сучки (зрощені, здорові), червоточини діаметром 6 мм. Клей при виробництві здатний проникати на крайку або місця стиків шпонових листів на 5% від загальної площі листа. Ширина вади кромки, пов'язана з нестачею шпону, не зобов'язана бути вище 20 см, також, як і нахлестка.

4 сорту. Це фанера найнижчої якості виготовлення. Чисельність сучків, які випали, так і наявних, не обмежена. Крім того, стандарти не накладають обмеження на червоточини, діаметр яких не вище 40 мм. У зв'язку з такою невисокою якістю фанери 4 сорту її використовують для виготовлення тари та при інших чорнових будівельних роботах.

СТАНДАРТНІ ТОВЩИНИ фанери, ММ: 3; 4; 5; 6; 7-8; 9; 10; 12; 15; 18; > 20-21.

Розмір плити 1525х1525 мм.


Фанера ФСФ ламінована підвищеної вологостійкості (тополя, береза) 18; 21 мм

Фанера ФСФ ламінована підвищеної вологостійкостіМіцність листа ламінованої фанери формується міцністю листа фанери ФСФ, яка присутня в її основі. Тому як ламінована фанера застосовується в основному в якості щита для опалубки, її виробляють досить товстою і міцною.

Шар ламінату оберігає шпон від контакту з вологою. До тих пір, поки ламінат залишається неушкодженим, фанера ще буде в повній мірі вологостійкою. Власне, висока вологостійкість і гарантує допустимість багаторазового застосування ламінованої фанери в опалубці.

Оборотністю називають кількість циклів використання в опалубці, яку здатний витримати опалубочний щит. Основна цінність фанери складається саме у високій оборотності. При вірній експлуатації і належному догляді якісна ламінована фанера зможе витримати до 100 оборотів (частіше не більше 50).

Виготовляється з гладкою і сітчастою поверхнею. Торці фанери захищені водно-дисперсійною акриловою фарбою. Масово використовується в будівельній індустрії і при виготовленні транспортних засобів. Швидко встановлюється і легко піддається обробленню.